چشمه
شماره آگهی: 70036
چشمه
بیلبورد در تنکابن

توضیحات آگهی

بیلبورد در تنکابن

با توجه به تمرکز بیشتر دنیای بازاریابی بر روی رسانه های اجتماعی و دستگاه های تلفن همراه، برخی از مردم تعجب می کنند که آیا بیلبوردها به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی قدیمی هستند یا خیر. با این حال، کسب‌وکارهای کوچک، برندهای بزرگ و شرکت‌های فناوری زیادی از آن استفاده می‌کنند. تا جایی بسیاری از شهرهای کوچک از جمله تنکابن برای تبلیغات خود از بیلبوردها استفاده می کنند. تبلیغات از طریق بیلبورد در تنکابن یکی از روش هایی است که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

تبلیغات از طریق نصب بیلبورد در تنکابن به دلیل توریستی بودن و مهاجرپذیر بودن این شهر بسیار موثر می باشد. و از آنجایی که میزان تردد و عبور مرور مسافرین این شهر به خصوص در ایام تعطیلات بسیار زیاد می باشد تبلیغات از این طریق سبب دیده شدن و بولد شدن برند کسب و کارهایتان می شود.

اگر به دنبال اجاره بیلبورد در تنکابن هستید، به این موارد زیر حتما توجه کنید:

 • هنگام نصب بیلبورد در تنکابن به موقعیت قرار گیری آن توجه کنید که آیا بیلبورد در ارتفاع مناسبی قرار دارد. به خصوص برای رانندگان که هنگام عبور از آن بتوانند به راحتی آن را بخوانند.
 • ترافیک عبوری منطقه ای را بیلبورد در آنجا نصی می باشد، بررسی کنید. ورودی و خروجی های شهر محل مناسبی برای نصب بیلبورد و دیده شدن می باشد.
 • جمعیت شناسی منطقه ای را که بیلبورد در آنجا قرار دارد، نظر بگیرید. در مناطقی که خلوت هست و ترافیک عبوری ضعیفی دارد نصب بیلبورد چندان اثری برای شما نخواهد داشت.
 • در هنگام نصب بیلبورد در تنکابن به رقبای خود دقت کنید. هم از لحاظ نوع طراحی و هم از لحاط مکان قرارگیری. چرا که اخیرا بیلبوردها تاثیر مثبتی در تبلیغات کسب و کارها را نسبت به خود نشان داده اند. و نظر مشاغل و کسب و کارها را به خود جلب کردنده اند.

 

 • بیلبورد در تنکابن
  بیلبورد در تنکابن

فرآیند ساخت بیلبورد در تنکابن:

شاید برای شما سوال پیش آید که بیلبوردها چگونه ساخته می شوند؟ فرآیند ساخت و طراحی آن چگونه است؟ فرآیند ساخت بیلبورد به اجزا و تصمیمات متفاوتی نیاز دارد. کسانی که برای ساخت بیلبورد جدید استخدام می‌شوند، می‌توانند از بین گزینه‌های طراحی و خلاقیتی که با استراتژی و کمپین بازاریابی بیلبوردشان مطابقت دارد، انتخاب کنند. تصمیماتی مانند انتخاب اینکه بیلبورد از چه چیزی ساخته می‌شود، چه پیامی را منتقل می‌کند، چگونه به نظر می‌رسد، چقدر بزرگ است، مدت قرارداد بیلبورد را می‌توان در شروع اولیه کمپین تصمیم‌گیری کرد.

ویرایش‌ها و به‌روزرسانی‌های کمپین بیلبورد احتمالاً برای هر کسب‌وکاری متفاوت است، اما به طور کلی اجزای ساخت یک بیلبورد جدید یکنواخت هستند. ما در حال بررسی نحوه ساخت بیلبوردها و نحوه تقویت آنها برای تولید موثرترین کمپین بازاریابی بیلبورد هستیم.

بیلبوردها از چه ساخته شده اند؟

هر بیلبورد از سه قسمت اصلی تشکیل شده است. قاب نگهدارنده بیلبورد، خود بیلبورد و مکانیسم های الکتریکی که تابلو را روشن می کند. اگر یکی از این جنبه‌ها در بیلبورد کم شود، رسانه بیلبورد بسیار متفاوت بود. بیلبوردها چگونه ساخته می شوند و مراحل ساخت فیزیکی چگونه است؟ اکثر بیلبوردها توسط میله های فولادی بلندی که یک قاب بزرگ را نگه می دارند پشتیبانی می شوند. برای پشتیبانی از قاب بزرگ، میله های فولادی برای دوام و طول عمر طراحی شده اند و با تکیه بر فولاد ضد زنگ برای پشتیبانی از قاب و بیلبوردی که نگه می دارد، طراحی شده اند.

درست در بالای قطب های فولادی، خود قاب وجود دارد. در این قاب می توان یک بیلبورد و همچنین قطعات مختلف نورپردازی و تجهیزات الکتریکی را نگه داشت. این مولفه‌ها به‌ویژه حیاتی هستند زیرا به بیلبورد اجازه می‌دهند تا تبلیغات را برای مدت‌های طولانی‌تری به جای صرفاً در نور روز نمایش دهد. در سراسر سطح قاب، ماده ای وجود دارد که به عنوان “رو به رو” شناخته می شود. روبه‌رو شدن به هنری که بیلبورد را تشکیل می‌دهد اجازه می‌دهد به قاب متصل شود. ورق های بزرگ کاغذ یا آثار هنری وینیل در سراسر سطح قاب پخش می شود. برای نورپردازی بیلبورد، سیستم های روشنایی و الکتریکی درون قاب و درست بیرون آن تعبیه شده است. اکثر این سیستم‌های روشنایی و الکتریکی به تایمرهای خودکار متکی هستند زیرا بسیار راحت‌تر از فعال‌سازی دستی است.

بیلبورد در تنکابن
بیلبورد در تنکابن

بیلبوردها چگونه ساخته می شوند؟

ساخت بیلبورد در تنکابن از چندین مرحله تشکیل می شود. و مراحل زیادی دارد. هر یک از مراحل و انتخاب‌هایی که فرآیند ساخت بیلبورد را شامل می‌شود، بسیار مهم است و امکان یک کمپین بازاریابی بیلبورد موفق را فراهم می‌کند. بیلبورد برای بیان و نشان دادن یک پیام طراحی شده است. در نتیجه، یک بیلبورد باید پیامی را منتقل کند که افراد را ترغیب کند تا با پیشنهاد به گونه ای درگیر شوند که به نتایج مطلوب منجر شود.

پس از مشخص شدن نتایج مورد نظر، باید پیامی برای بیلبورد فرموله شود تا بتوان آن نتایج را ایجاد کرد. در حالت ایده آل، این پیام واضح، مختصر و با استفاده از تصاویر بصری و کمترین کلمه ممکن قابل انتقال است. ما در طراحی بیلبورد در تنکابن سعی می کنیم تمام جوانب این امر را رعایت کرده و طرحی کاربردی تحویل مشتری ارائه بدهیم.

طراحی بیلبورد در تنکابن:

پیام های بازاریابی معمولاً حالت و محیطی را تعیین می کند که بیلبورد می تواند مؤثرترین باشد. اگر طنز یک موضوع اساسی در پیام‌های بیلبورد باشد، رنگ‌های روشن ممکن است تصویر را تقویت کنند و در نتیجه آن را کمی بیشتر برجسته کنند. به طور مشابه، اگر موضوع مورد نظر جدی یا حرفه ای باشد، رنگ ها ممکن است با این احساسات مرتبط باشند. استخدام یک تیم گرافیکی خبره که در خلاقیت بیلبوردهای تبلیغاتی با تجربه هستند بسیار مهم است زیرا کمک های بصری یکی از بالاترین اولویت ها هستند. یک بیلبورد خوب از ماهیت بصری رسانه برای جذب و جذب بیننده – که به احتمال زیاد ماشین خود را رانندگی می کند – استفاده می کند تا بعداً با آنچه ارائه می شود درگیر شود.

پس از طراحی بیلبورد، باید راه اندازی شود. تنظیم بیلبورد شامل چندین انتخاب کلیدی است. انتخاب هایی مانند انتخاب متریالی که بیلبورد از آن ساخته خواهد شد، انتخاب محل نمایش بیلبورد و انتخاب مدت زمان نمایش بیلبورد. بیشتر بیلبوردها به دلیل استحکام و مقرون به صرفه بودن آن مواد، به کاغذ یا وینیل متکی هستند. البته بیلبوردهای دیجیتال و همان طور که قبلا ذکر شد بیلبوردهای نقاشی شده با دست نیز وجود دارد. هر دو گزینه نیز معتبر هستند، اما بیلبوردهای ساخته شده از کاغذ یا وینیل بسیار معمولی تر هستند.

بیشتر اوقات، یک بیلبورد ساخته شده از این مواد باید 48 فوت عرض و 14 فوت ارتفاع داشته باشد. دلیل این امر این است که اکثر قاب‌های بیلبورد دارای این اندازه‌ها هستند، زیرا استاندارد صنعتی است. اما، تعداد زیادی قاب بیلبورد وجود دارد که اندازه‌های متفاوتی دارند، به همین دلیل است که قبل از چاپ، مهم است که بدانید بیلبورد در کجا قرار دارد.

بیلبورد در تنکابن
بیلبورد در تنکابن

بیلبورد دیجیتال در تنکابن:

قابلیت‌های تبلیغات بیلبورد دیجیتال شامل یکپارچه‌سازی رسانه‌های اجتماعی، شمارش معکوس، روز/ هفته، به‌روزرسانی‌های زنده، محتوای مشروط (آب و هوا، دما)، صفحه لمسی و غیره است.

امکانات بیلبورد دیجیتال:

انعطاف پذیری: با استفاده از انواع تابلوهای دیجیتالی در فضای باز، از طریق اجرای خلاقانه نامحدود، می توانید با مصرف کنندگان گفتگو کنید.
حساس به زمان: دیجیتال به‌روزرسانی‌های خلاقانه آنی و توانایی پاسخگویی در زمان واقعی به رویدادهای جاری و شرایط بازار را امکان‌پذیر می‌سازد.
هدفمند: بر مخاطبان جغرافیایی و جمعیتی خاص نزدیک به نقطه فروش تأثیر می گذارد.
توزیع: در مکان های بسیار شلوغ و قابل مشاهده و ترافیک سنگین مانند بزرگراه ها و جاده های اصلی قرار دارد.

در طراحی بیلبورد چه عواملی باعث تبلیغات موثر می شود؟

ابتدا باید مشخص کنید که هدف شما از تبلیغات چیست؟ تبلیغات شما باید بیان کننده چه چیزی باشد؟ تبلیغ برای تجارت و کسب و کارتان چه کاری باید انجام دهد و اینکه چگونه باید در تجارتتان اثرگذار باشد؟ بنابراین در نظر گرفتن هدف، برای طراحی و ساده سازی در فرایند طراحی بیلبورد، بسیار مهم است.

بیلبورد در تنکابن
بیلبورد در تنکابن

عواملی که سبب موفقیت در طراحی بیلبوردها می شود:

برای انجام هر کاری رعایت یک سری موارد بسیار ضروریست و سبب موفقیت در آن می شود. ما در طراحی بیلبورد در تنکابن با رعایت موارد زیر سعی بر این داریم تا کیفیت کار خود را تا حد ممکن بالا ببریم. و رضایت مشتریان را جلب کنیم:

 • طرح ساده و بدون حاشیه:

یکی از مواردی که در طراحی بیلبورد در تنکابن به آن توجه می کنیم اصل سادگیست. موثرترین و قدرتمندترین تبلیغات، تبلیغاتیست که ساده ترین باشند. طرح شما باید منسجم باشد. و همه عناصر باید در جهت ارسال یک پیام واحد که برای هر کسی که آن را تحت تأثیر قرار می دهد، کار کنند. اگرچه تابلوهای تبلیغاتی بسیار بزرگ هستند. اما به طراحان این اجازه را نمی دهد که از تمام این فضا سوء استفاده کنند. “کمتر بیشتر است” همیشه موثر می باشد.

 • زمان مشاهده:

بیلبورد باید در بزرگراه اصلی قرار گیرند، بنابراین به طور متوسط ​​کمتر از 10 ثانیه به مخاطبان اجازه می دهد تا پیام شما را دریافت کنند. آیا طراحی شما این الزامات را برآورده می کند؟ آیا می توانید بازار هدف را بفهمید که می خواهید پس از یک نگاه دقیقاً چه بگویید؟ به یاد داشته باشید که تابلوهای تبلیغاتی به سمت ترافیک در حال حرکت به بازار عرضه می شوند، بنابراین باید آن را سریع و قدرتمند کنید. پیشنهاد ما برای نصب بیلبوردها در تنکابن در مسیر کمربندی شهر و یا ورودی شهر می باشد جایی که میزان تردد بسیار بلاست. و بیشتر مورد توجه رانندگان و تازه واردین شهر قرار می گیرد.

 • عبارت ساده و کوتاه:

ما برای طراحی بیلبورد در تنکابن به اصل “کمتر بیشتر است” اعتقاد داریم. یعنی از کلمات ساده ای استفاده می کنید که برای همه قابل درک باشد. از علائم نگارشی زیاد استفاده نمی کنیم. زمان بیشتری صرف می کنید تا نسخه خود را به حداقل برسانیم و ویرایش کنیم. به عنوان یک قاعده کلی، طراحان حرفه ای می گویند کپی بیلبورد نباید بیش از 7 کلمه باشد.

 • با رنگ ها بازی کنید:

آگهی شما باید برای مخاطبانتان جذاب باشد تا روزها، هفته ها و ماه ها به یادآوری آن ادامه دهند. اینجاست که بازی با رنگ ها می تواند موثر باشد. رنگ هایی که با هم بهتر می کنند مشکی با سفید، آبی با زرد، سفید با قرمز است. ما در طراحی بیلبورد در تنکابن از رنگ های قهوه ای و رنگ خاکی خودداری می کنیم. استفاده از اینگونه طرح ها جذابیت کار را کاهش می دهد.

 • سبک و اندازه فونت را در نظر بگیرید:

بیلبورد شما مخاطبان متحرک را هدف قرار می دهد، بنابراین پیام شما باید چیزی باشد که آنها به راحتی بخوانند، حتی از راه دور. از فونت های تزئینی و نازک خودداری کنید و مطمئن شوید که فاصله کافی بین حروف و خطوط برای افزایش دید وجود دارد. استفاده از سایه ها و تزئینات در نمونه اولیه رایانه زیبا به نظر می رسد، اما در جاده یک درد بصری است. در طراحی بیلبورد در تنکابن مار عایت این موارد تبلیغی موفق برای شما ارائه می دهیم.

 • درج شماره تماس:

هدف اصلی تبلیغات از طریق بیلبورد در تنکابن این است که افراد را به انتخاب برند خود به جای رقابت تبدیل کنید. بنابراین، باید شامل دعوت نامه و جزئیات لازم برای تماس با شما و پاسخ به مطالب شما باشد. اگر اطلاعات تماس مربوطه را نداشته باشد، چگونه مشتریان می توانند به کسب و کار شما دسترسی پیدا کنند؟

 • لوگوی خود را درج کنید:

تبلیغات با استفاده از بیلبورد، تاثیری مثبتی بر روی مردم ایجاد کنند. تا به اندازه کافی کنجکاو شوند تا بیشتر اطلاعات کسب کنند، یا فوراً متقاعد شوند که محصول یا خدمات شما را بخرند. در حالی که متن بسیار کوتاه در بیلبورد قرار دارد، وجود لوگو شما بازار شما را آگاه می کند. اندازه لوگوی شما نیز باید با بقیه طرح ها و یا حداقل 1/8 تخته در کوچکترین حالت متعادل باشد.

ما با رعایت تمام موارد فوق، بیلبورد در تنکابن به عنوان یک تبلیغات موثر میتواند نقش بزرگی در رونق کسب و کارتان باشد.

بیلبورد در تنکابن
بیلبورد در تنکابن

تبلیغات از طریق بیلبورد:

تبلیغات از طریق نصب بیلبورد در تنکابن راه مناسبی برای مشهور شدن، بازاریابی و رونق کسب و کارتان می باشد. و آن هم با استفاده از تبلیغات چاپی در مقیاس بزرگ برای معرفی یک شرکت، نام تجاری، محصول وخدمات. تابلوهای تبلیغاتی معمولاً در مناطق پر تردد، مانند کمربندی این شهر قرار می گیرند، بنابراین بیشترین تعداد رانندگان و عابران پیاده آنها را مشاهده می کنند.از آنجا که این گونه تابلوها در مناطق شلوغی قرار دارند، در مقایسه با سایر روشهای بازاریابی بیشترین تعداد بازدید و برداشت را دارند.

اجاره بیلبورد در تنکابن
اجاره بیلبورد در تنکابن

چرا از بیلبوردها برای تبلیغات استفاده کنیم؟

تابلوهای تبلیغاتی یا بیلبوردها از قدیم وجود داشته است. باستان شناسان حتی شواهدی از آنچه که به اعتقاد آنها “بیلبوردهای قدیمی” نام دارند، پیدا کرده اند. که قدمت آنها به هزاران سال پیش باز می گردد. صرف نظر از سن و یا محل زندگی شما، بیلبوردها تا آنجا که به خاطر می آورید بخشی از زندگی شما بوده اند. با این حال، برای تبلیغ کنندگان، تابلوهای تبلیغاتی می توانند جزء لاینفک هر کمپین یا استراتژی تبلیغاتی باشند.

تبلیغات از طریق بیلبورد در تنکابن برای هدف قرار دادن مخاطبان خاص بسیار عالی است. باعث می شود به طور مکرر در معرض دید قرار بگیرند، توجه افرادی را جلب کنند که ممکن است تمایلی به تبلیغات نداشته باشند. در بسیاری از شهرهای مسافر پذیر نظیر تنکابن نصب بیلبورد قسمت هایی مثل کمربندی های شهر اقدام مناسبی است. بیلبوردها با ایجاد اعتبار و شناخت برندتان، شما را از رقبا متمایز می کنند. بیلبورد در تنکابن به کسب و کارهای کوچک و متوسط کمک زیادی می کند، و به عنوان یک کانال مهم و برتر عمل می کنند که اثربخشی سایر کانال های بازاریابی شما را افزایش می دهد. بیلبوردها با ایجاد اعتبار و شناخت برندتان، شما را از رقبا متمایز می کنند. بیلبوردها به عنوان یک کانال مهم و برتر عمل می کنند که اثربخشی سایر کانال های بازاریابی شما را افزایش می دهد.

بیلبورد در تنکابن
بیلبورد در تنکابن

بیلبورد به عنوان یک تبلیغات موثر:

یکی از مهمترین مواردی که هنگام تدوین استراتژی بازاریابی باید به آن توجه کنید، مخاطبان هدف شما هستند. مثلا اگر فعالیتی در زمینه خرید و فروش مصالح ساختمانی دارید بیلبورد را در منطقه ای که ساخت و ساز زیاد است. یا تردد و عبور و مرور بسیار بالاست نصب کنید. با تبلیغات از طریق بیلبوردها مطمئن می شوید که افراد منطقه، پیام شما را می شنوند. وقتی پیام خود را روی بیلبورد می گذارید، می دانید که افراد وقتی پیام شما را می بینند کجا خواهند بود. می توانید به جاده ای که بیلبورد در آن است نگاه کنید و ایده خوبی از اینکه مردم وقتی پیام شما را می بینند از کجا می آیند و می روند، بدست آورید.

مزایای بیلبوردها

تبلیغات در فضای باز برای دستیابی به مخاطبان بیشتر به صورت روزانه عالی است. با توجه به اینکه بیشتر  افراد زمان کمتری را در خانه می گذرانند، تبلیغات با استفاده رسانه های سنتی مانند رادیو، مجلات، تلویزیون و روزنامه ها در حال کاهش است. تبلیغات در فضای باز قدرت نام تجاری قدرتمندی را برایتان فراهم می کند. بررسی ها نشان می دهد که تبلیغات بیلبورد چقدر می تواند برای آگاهی و توجه به نام تجاریتان قدرتمند می باشد. اگر به دنبال یک راه حل تبلیغاتی مقرون به صرفه هستید، یک بیلبورد در نظر بگیرید و برای آخرین اطلاعات در مورد نرخ بیلبورد در تنکابن تماس بگیرید.

تماس با ما:

برای اجاره و طراحی بیلبورد در تنکابن با ما تماس بگیرید:

09118665090

آدرس:

مازندران، تنکابن، هفت تیر، ساختمان فردوسی، آقای زرین

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بیلبورد در تنکابن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *